Adwokaci i Radcy Prawni

  • 
    
        Robert
        
        Ginalski

    Robert Ginalski Radca prawny

    robert.ginalski@sadinternetowy.pl , tel.: 88 3288 663

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Warszawie
    (Nr wpisu: WA-13042)

    Miejscowość: Warszawa
  • 
    
        Wiktoria
        
        Bartosiewicz

    Wiktoria Bartosiewicz Radca prawny

    wiktoria.bartosiewicz@interia.eu , tel.: 509 642 223

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Lublinie
    (Nr wpisu: LB/CH/152)

    Miejscowość: Gdynia
  •  

    Aneta Ledwoch-Adamczuk
    Ocena: (5, na podstawie 13 opinii)
    Adwokat

    aneta.ledwoch@sadinternetowy.pl , tel.: 692 377 700

    IZBA ADWOKACKA W CZĘSTOCHOWIE
    Okręgowa Rada Adwokacka
    (Nr wpisu: 534)

    Miejscowość: Radomsko
  •  

    Krzysztof Boufał
    Ocena: (5, na podstawie 2 opinii)
    Adwokat

    krzysztof.boufal@sadinternetowy.pl , tel.: 509 748 885

    IZBA ADWOKACKA W BIAŁYMSTOKU
    Okręgowa Rada Adwokacka
    (Nr wpisu: 610)

    Miejscowość: Warszawa
  • 
    
        Tomasz
        
        Kubiak

    Tomasz Kubiak Radca prawny

    tomasz.kubiak@poczta.onet.pl , tel.: 502 299 304

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Poznaniu
    (Nr wpisu: PZ-2840)

    Miejscowość: Poznań
  • 
    
        Agnieszka
        
        Gajos

    Agnieszka Gajos
    Ocena: (5, na podstawie 6 opinii)
    Radca prawny

    kancelaria-tychy@wp.pl , tel.: 502 577 702

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Katowicach
    (Nr wpisu: KT-2194)

    Miejscowość: Tychy
  • 
    
        Ewa
        
        Duralak

    Ewa Duralak
    Ocena: (5, na podstawie 37 opinii)
    Radca prawny

    ewa.duralak@sadinternetowy.pl , tel.: 509 652 603 , tel.: 343907268

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Łodzi
    (Nr wpisu: ŁD-M-1917)

    Miejscowość: Siedlec
  • 
    
        Kamila
        
        Kowalska

    Kamila Kowalska
    Ocena: (5, na podstawie 1 opinii)
    Radca prawny

    kamilakowalska@kkkrp.pl , tel.: 693 459 588

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH we Wrocławiu
    (Nr wpisu: Wr-3005)

    Miejscowość: Kalisz
  • 
    
        Iwona
        
        Rudzka

    Iwona Rudzka
    Ocena: (5, na podstawie 11 opinii)
    Adwokat

    iwona.rudzka@sadinternetowy.pl , tel.: 662 140 851

    IZBA ADWOKACKA W BIAŁYMSTOKU
    Okręgowa Rada Adwokacka
    (Nr wpisu: 592)

    Miejscowość: Białystok
  •  

    Karolina Kowalska
    Ocena: (5, na podstawie 12 opinii)
    Radca prawny

    karolina.kowalska@sadinternetowy.pl , tel.: 605 663 116

    OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Warszawie
    (Nr wpisu: WA-9163)

    Miejscowość: Piaseczno

Masz pytania? Zadzwoń!

pon.-pt. 9.00-17.00
883 288 663