pon.-pt. 9.00-17.00
883 288 663

O serwisie

 • Dzięki naszemu rozwiązaniu nie musicie Państwo obawiać się poniesienia dodatkowych kosztów lub  zrezygnować z dochodzenia swoich roszczeń. Wszystkie koszty obciążają dłużnika.

  Z nami możesz tylko zyskać!

 • Elektroniczne postępowanie upominawcze kontra zwykłe postępowanie upominawcze.

   Postępowanie zwykłeElektroniczne postępowanie upominawcze
  Opłata sądowa
  za wniesienie pozwu
  5% wartości roszczenia głównego 1,25% wartości roszczenia głównego
  Czas od wniesienia pozwu
  do wydania nakazu zapłaty
  Od 2 do 5 miesięcy około 6 tygodni
  Przekazanie nakazu zapłaty
  do egzekucji komorniczej
  Samodzielne przygotowanie i złożenie wniosku egzekucyjnego do komornika Elektroniczne, automatyczne  przekazanie prawomocnego nakazu zapłaty do komornika
  Wniesienie pozwu i prowadzenie
  sprawy przed sądem
  samodzielne redagowanie pism i prowadzenie korespondencji z sądem, komornikiem i dłużnikiem Bezpłatna rejestracja i korzystanie z platformy umożliwiające śledzenie procesu windykacji sądowej w elektronicznym postępowaniu upominawczym od złożenia pozwu do windykacji naleznośći przez komornika.
 • Wystarczy 5 minut

  Wypełnienie formularza na bazie którego Adwokat przygotuje pozew i opłacenie opłaty sądowej zajmuje jedynie 5 minut. Od złożenia pozwu do zakończenia postępowania egzekucyjnego mają Państwo kontrolę nad procesem windykacji za pośrednictwem swojego konta w naszym serwisie i komunikatów przesyłanych za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 • Pozew do E-sądu za pośrednictwem naszego systemu

  Zaadaptowaliśmy dla naszych klientów korzyści oferowane przez elektroniczne postępowanie upominawcze. Pomagamy uzyskać szybko i tanio prawomocny nakaz zapłaty i przeprowadzić skuteczną egzekucję komorniczą.

 • Cena usługi

  Wykorzystanie technologii sprawiło, że opłaca się windykować kwoty nawet od 100zł.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem kosztów i regulaminem.

 • Przejrzyste zasady / z czego żyjemy

  Skoro wierzyciel otrzymuje 100% kwoty głównej, odsetki, oraz zwrot opłaty sądowej po skutecznej egzekucji to gdzie znajduje się wynagrodzenie Kancelarii?

  Każdy pozew jest wnoszony przez profesjonalnego zastępcę prawnego adwokata lub radcę prawnego. Jako profesjonalni pełnomocnicy żądają oni w pozwach zasądzenia zwrotu kosztów zastępstwa prawnego  zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sprawiedliwości z dnia 28 września 2002r. w sprawie opłat za czynności adwokackie oraz ponoszenia przez Skarb Państwa kosztów nieopłaconej pomocy prawnej udzielonej z urzędu ( Dz. U. Nr 163. Wysokość tych stawek w elektronicznym postępowaniu upominawczym znajduje się w cenniku naszych usług. 

  Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem serwisu.