Krzysztof Boufał Adwokat

 •  

  Ocena: (5, na podstawie 2 opinii)

  e-mail: krzysztof.boufal@sadinternetowy.pl
  tel.: 509 748 885

  IZBA ADWOKACKA W BIAŁYMSTOKU Okręgowa Rada Adwokacka
  Nr wpisu: 610

  Miejscowość: Białystok

  Numer konta: 47 2490 0005 0000 4530 5415 9962

 • O mnie

  Specjalizuję się w prowadzeniu spraw o zapłatę w elektronicznym postępowaniu upominawczym i zwyczajnym. Posiadam duże doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu zwrotu pożyczek, zapłaty za wykonane usługi czy dostawę towaru. Pozytywnie prowadziłem też sprawy w których roszczenia wynikały z weksla czy wykupu obligacji.

  W e-postępowaniu można także dochodzić roszczeń z wszelkiego rodzaju umów, jak i z czynów niedozwolonych (przestępstw, wykroczeń, bezpodstawnego wzbogacenia).

  Niewątpliwym plusem elektronicznego postępowania upominawczego jest czterokrotnie niższa opłata od pozwu tj. zamiast 5% od wartości dochodzonego roszczenia jedynie 1,25% i nawet w przypadku wniesienia sprzeciwu wierzyciel nie musi uzupełniać wpisu.

  Klient zainteresowany pomocą prawną w odzyskaniu należności w tej formie, może zlecić prowadzenie sprawy mojej Kancelarii bez konieczności osobistego spotkania.

  Zapraszam do zlecania mi swoich spraw.

 • Opinie klientów

  Byłam aż zdziwiona tym jak szybko i sprawnie wszystko przebiegło jeżeli chodzi o obsługę tematu przez kancelarię prawną.

  Klient od 11 września 2013

  Wszystko przebiegło profesjonalnie i rzetelnie. To ogromne szczęście współpracować z takimi ludźmi!

  Klient od 16 września 2013