Ewa Duralak Radca prawny

 • Ocena: (5, na podstawie 91 opinii)

  e-mail: ewa.duralak@sadinternetowy.pl
  tel.: 663 051 679

  OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Łodzi
  Nr wpisu: ŁD-M-1917

  Miejscowość: Pajęczno

  Numer konta: 03 1160 2202 0000 0002 4981 3289

 • O mnie

  Radca Prawny zajmujący się obsługą podmiotów korporacyjnych i indywidualnych. Specjalizacje: prawo odszkodowawcze, spółek handlowych, umów i prawo nieruchomości.

 • Opinie klientów

  Bardzo dobry kontakt z kancelaria, szybkie uzyskanie nakazu i klauzuli oraz negocjacje z wierzycielem. Polecam rowniez strone internetowa sadinternetowy.pl poniewaz w prosty i tani sposob udalo sie wygrac sprawe i podjac windykacje. Z calego serca polecam.

  Klient od 6 listopada 2023

  Świetna współpraca. Szybko i sprawnie.

  Klient od 25 marca 2019

  Szczerze polecam. Pani Ewa to bardzo kompetentna osoba, a sprawę udało się szybko zakończyć powodzeniem.

  Klient od 24 września 2023

  dobry kontakt, sprawa załatwiona szybko sprawnie i pomyślnie

  Klient od 28 marca 2022

  Jestem zadowolona ze współpracy.

  Klient od 26 lipca 2021

  Bardzo dobra komunikacja, rzeczowa pomoc i skuteczne doprowadzenie sprawy do końca. Szczerze polecam.

  Klient od 24 lipca 2023

  Sprawa okazała się trudna, ale udało się ją wygrać. Pani mecenas Ewa Duralak kontaktowała się ze mną w miarę potrzeby i konsultowała wszelkie rozwiązania, a nawet podejmowała próby polubownego rozwiązania sporu z dłużnikiem w ramach mediacji. Gorąco polecam tą kancelarię.

  Klient od 10 listopada 2021

  Nasza sprawa była skomplikowane, ale Pani Ewa Durlak, dała sobie świetnie radę. Polecam.

  Klient od 14 czerwca 2021

  Bardzo skuteczna pomoc. Dług odzyskany zaskakująco szybko. Znakomity kontakt i wszechstronna pomoc. Polecam i dziękuję!

  Klient od 21 kwietnia 2022

  Kancelaria wygrała sprawnie sprawę, skierowała sprawę do komornika, odzyskałem należności w całości. Polecam serdecznie!

  Klient od 30 grudnia 2022

  wszystko super szybko sie odbyło

  Klient od 8 marca 2022

  Współpraca bardzo sprawna. Komunikacja z prawnikiem płynna. Polecam

  Klient od 20 marca 2020

  Szybko i pozytywnie załatwiona sprawa .

  Klient od 8 września 2021

  Bardzo dobra komunikacja. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.

  Klient od 14 kwietnia 2022

  Gorąco polecam

  Klient od 3 września 2020

  Pani Mecenas zawsze wyjaśnia mi i odpowiada w rzetelny sposób. Polecam.

  Klient od 7 grudnia 2020

  Z całego serca polecam. W nieco ponad miesiąc odzyskałem wszystkie pieniądze od dłużnika włącznie z kosztami procesowymi! Była to dla mnie pierwsza tego typu sprawa, a kontakt telefoniczny z Panią Ewą bardzo ułatwił mi cały proces. Pieniądze, które wydawały mi się nie do odzyskania- w całości wróciły na moje konto. Żałuje, że tak długo zwlekałem ze zgłoszeniem sprawy. Dzięki wsparciu i pomocy odpowiednich specjalistów, takich jak Pani Ewa każda sprawa jest do wygrania. Jeszcze raz dziękuje.

  Klient od 9 grudnia 2021

  Kancelaria godna polecenia. Kancelaria uzyskała nakaz zapłaty i odzyskaliśmy wszystkie naleznosci łącznie z kosztami prawnika. Polecamy tą kancelarie.

  Klient od 17 września 2020

  Profesjonalne podejście do sprawy

  Klient od 5 czerwca 2016

  Świetna Pani polecam pomimo mojego zaniedbania wszystko ogarnęła😀

  Klient od 30 czerwca 2020

  KANCELARIA UZYSKAŁA NAKAZ ZAPŁATY, SKIEROWAŁA SPRAWĘ DO KOMONIKA I ODZYSKALIŚMY WSZYSTKIE NALEŻNOŚCI WRAZ Z OPŁATAMI SĄDOWYMI O RAZ WYDATKAMI NA PRAWNIKA. WSPÓŁPRACĘ OCENIAMY POZYTYWNIE I POLECAMY

  Klient od 13 sierpnia 2020

  Bardzo dobra współpraca z kancelarią , polecam i pozdrawiam cały zespół

  Klient od 11 marca 2021

  Od lat współpracujemy z Kancelarią Pani Ewy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie sprawy zostały załatwione pozytywnie, odzyskujemy należności wraz z kosztami postepowania i odsetkami. Polecamy.

  Klient od 31 sierpnia 2016

  Pełnomocnik bardzo profesjonalny , przedstawił mi każdy aspekt prowadzonej sprawy pozytywny i negatywny . Swoim profesjonalizmem przekonał mnie do kontynuowania sprawy którą wygrał . Jeszce raz dziękuję .

  Klient od 5 kwietnia 2021

  Dziękuje za miłą współpracę z Kancelarią, szybkie wygranie sprawy. Doceniam, że Pani Mecenas odpowiadała na każde moje pytanie, miała dla mnie zawsze czas, bardzo starannie przygotowała sprawę, aż przeciwnik zrezygnował z odwołania się. Mam nadzieje, że prowadzona sprawa karna z pomocą Pani Mecenas również przyniesie pozytywne efekty. Polecam Kancelarie bo warto. Najważniejsze, że wszystkie poniesione przeze mnie koszty odda dłużnik, bo Sąd kazał mu wszystko zwrócić.

  Klient od 11 lutego 2021

  Kancelaria udzieliła mi porady, przygotowała pozew. Często się konsultowaliśmy na temat sprawy. Pani mecenas doradziła mi kilka ciekawych rozwiązań. Polecam kancelarie. Szybko odzyskałem należność, jeszcze zanim sprawa trafiła do komornika dłużnik oddał mi wszystkie pieniadze, łącznie z poniesionymi kosztami prawnika. Dziekuje !

  Klient od 8 października 2020

  Polecam!

  Klient od 25 czerwca 2020

  Współpraca przebiega bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z szybkości działania i skuteczności w ściąganiu wierzytelności. Polecam Kancelarię wszystkim kto ma problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy. Polecam

  Klient od 20 marca 2020

  Współpraca wzorowa

  Klient od 21 listopada 2020

  Kolejny raz skuteczna windykacja bez większego udziału powodu, stały kontakt, profesjonalna obsługa. Polecam

  Klient od 27 października 2016

  Polecam bardzo dobry kontakt profesjonalna obsługa

  Klient od 1 września 2020

  Jestem laikiem, sam nie poradziłbym sobie ze sprawą. Kancelaria pomogła. Polecam :)

  Klient od 21 maja 2020

  Szybko, sprawnie Pani mecenas Ewa Duralak zajęła się moja sprawa od początku do końca gdy miałam jakiekolwiek pytania szybko otrzymywałam odpowiedz. Sprawa oczywiście wygrana!

  Klient od 8 listopada 2020

  Kancelaria godna polecenia ! Minimum formalności, wszystko przejrzyste i klarowne, szybko wygrali sprawę ! Polecam !

  Klient od 4 sierpnia 2020

  Współpraca z kancelarią bardzo sprawna. kancelaria szybko sprawę wygrała i zdobyła klauzulę wykonalności. Pani Mecenas godna polecenia. Dziękujemy

  Klient od 13 sierpnia 2020

  DZIĘKUJĘ ZA SZYBKIE I SPRAWNE POPROWADZENIE MOJEJ SPRAWY SĄDOWEJ, UZYSKANIE POZYTYWNEGO DLA MNIE NAKAZU ZAPŁATY. KONTAKT Z KANCELARIĄ OCENIAM JAKO BARDZO DOBRY. POLECAM TĄ KANCELARIĘ.

  Klient od 31 sierpnia 2020

  Polecam usługi kancelarii. Zajęli się kompleksowo obsługą mojej firmy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

  Klient od 17 czerwca 2020

  Polecam kancelarie Pani Ewy Duralak - szybko uzyskali nakaz zapłaty oraz wygrali sprawę. Kontakt z kancelarią bardzo dobry. Pani Mecenas na bieżąco informowała o postępach w sprawie. Dziekuje i polecam.

  Klient od 5 kwietnia 2020

  Polecam Kancelarie Radcy Prawnego i Mediatora Sądowego Ewy Duralak. Pani Mecenas pomogła mi rozwiązać bardzo skomplikowany problem prawny, poświęciła dużo czasu i uwagi by pomóc. Bardzo dziekuję za pracę całej kancelarii i polecam ją każdemu klientowi. Pozdrawiam.

  Klient od 28 maja 2020

  Polecam Kancelarię Mecenas Duralak, ponieważ sprawnie i szybko uzyskała wyrok, a jej kancelaria we współpracy z bardzo dobrym komornikiem szybko wyegzekwowała naszą należność.

  Klient od 24 kwietnia 2019

  Polecam kancelarie mediatora sadowego i radcy Ewy Duralak innym klientom. Pani Mecenas utrzymywala z nami staly kontakt,o wszystkim informowala, szybko uzyskala pozytywny wyrok i odzyskala nasze naleznosci nawet bez komornika. Dziekujemy! :)

  Klient od 17 marca 2020

  "Dziękuje Kancelarii za szybkie uzyskanie nakazu zapłaty. Współpracę z Kancelarią oceniam bardzo pozytywnie, Pani Mecenas jest zawsze dostępna i natychmiast odpowiada na pytania klientów. Dziękuję i polecam każdemu."

  Klient od 8 lipca 2020

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią, poważnego traktowania i nie zwlekania z niczym :)

  Klient od 20 lutego 2020

  Polecam Kancelarie Radcy Prawnego i Mediatora Sadowego Ewy Duralak, ponieważ szybko i sprawnie odzyskała moje nalezności. Współpaca układa się wzorowo. Pani Mecenas włożyła wiele wysiłku w rozwiązanie mojego problemu prawnego. Kancelaria godna polecenia".

  Klient od 8 lipca 2020

  Wszystko ok.

  Klient od 16 maja 2019

  Bardzo dobry, miły kontakt. Pani Mecenas rzeczowa a przy okazji bardzo życiowa i sympatyczna.

  Klient od 13 maja 2020

  Polecam kancelarię radcy prawnego i mediatora sądowego Ewy Duralak. Szybko poprowadziła sprawę sądową na etapie elektronicznym-upominawczym i również szybko uzyskała prawomocność wyroku. Dłużnik uregulował należność w miesiąc od rozpoczęcia egzekucji ! Dziękujemy Kancelarii ! Jestem bardzo zadowolone ze współpracy z kancelarią

  Klient od 20 marca 2020

  Serdecznie dziękuję Kancelarii "DuraLex" oraz Pani Mecenas Ewie Duralak za błyskawiczne uzyskanie pozytywnego wyroku, wygranie trudnej sprawy. Pani Mecenas pilnuje by klientka była zadowolona, dogląda sprawy, sprawnie ją prowadzi, a przede wszystkim błyskawicznie wygrywa sprawę. Na pewno będę tą kancelarię polecać potrzebującym pomocy prawnika. Pozdrawiam serdecznie KK - Warszawa

  Klient od 15 marca 2019

  Ok

  Klient od 7 października 2016

  Pani mecenas kontaktowała się w razie potrzeby i szybko reagowała.

  Klient od 25 września 2018

Masz pytania? Zadzwoń!

pon.-pt. 9.00-17.00
883288663