Ewa Duralak Radca prawny

 • Ocena: (5, na podstawie 72 opinii)

  e-mail: ewa.duralak@sadinternetowy.pl
  tel.: 509 652 603

  OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Łodzi
  Nr wpisu: ŁD-M-1917

  Miejscowość: Siedlec

  Numer konta: 06 1950 0001 2006 2406 5586 0002

 • O mnie

  Radca Prawny zajmujący się obsługą podmiotów korporacyjnych i indywidualnych. Specjalizacje: prawo odszkodowawcze, spółek handlowych, umów i prawo nieruchomości.

 • Opinie klientów

  Świetna Pani polecam pomimo mojego zaniedbania wszystko ogarnęła😀

  Klient od 30 czerwca 2020

  KANCELARIA UZYSKAŁA NAKAZ ZAPŁATY, SKIEROWAŁA SPRAWĘ DO KOMONIKA I ODZYSKALIŚMY WSZYSTKIE NALEŻNOŚCI WRAZ Z OPŁATAMI SĄDOWYMI O RAZ WYDATKAMI NA PRAWNIKA. WSPÓŁPRACĘ OCENIAMY POZYTYWNIE I POLECAMY

  Klient od 13 sierpnia 2020

  Bardzo dobra współpraca z kancelarią , polecam i pozdrawiam cały zespół

  Klient od 11 marca 2021

  Od lat współpracujemy z Kancelarią Pani Ewy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystkie sprawy zostały załatwione pozytywnie, odzyskujemy należności wraz z kosztami postepowania i odsetkami. Polecamy.

  Klient od 31 sierpnia 2016

  Pełnomocnik bardzo profesjonalny , przedstawił mi każdy aspekt prowadzonej sprawy pozytywny i negatywny . Swoim profesjonalizmem przekonał mnie do kontynuowania sprawy którą wygrał . Jeszce raz dziękuję .

  Klient od 5 kwietnia 2021

  Dziękuje za miłą współpracę z Kancelarią, szybkie wygranie sprawy. Doceniam, że Pani Mecenas odpowiadała na każde moje pytanie, miała dla mnie zawsze czas, bardzo starannie przygotowała sprawę, aż przeciwnik zrezygnował z odwołania się. Mam nadzieje, że prowadzona sprawa karna z pomocą Pani Mecenas również przyniesie pozytywne efekty. Polecam Kancelarie bo warto. Najważniejsze, że wszystkie poniesione przeze mnie koszty odda dłużnik, bo Sąd kazał mu wszystko zwrócić.

  Klient od 11 lutego 2021

  Kancelaria udzieliła mi porady, przygotowała pozew. Często się konsultowaliśmy na temat sprawy. Pani mecenas doradziła mi kilka ciekawych rozwiązań. Polecam kancelarie. Szybko odzyskałem należność, jeszcze zanim sprawa trafiła do komornika dłużnik oddał mi wszystkie pieniadze, łącznie z poniesionymi kosztami prawnika. Dziekuje !

  Klient od 8 października 2020

  Polecam!

  Klient od 25 czerwca 2020

  Współpraca przebiega bardzo sprawnie. Jestem bardzo zadowolona z szybkości działania i skuteczności w ściąganiu wierzytelności. Polecam Kancelarię wszystkim kto ma problemy z odzyskaniem swoich pieniędzy. Polecam

  Klient od 20 marca 2020

  Współpraca wzorowa

  Klient od 21 listopada 2020

  Kolejny raz skuteczna windykacja bez większego udziału powodu, stały kontakt, profesjonalna obsługa. Polecam

  Klient od 27 października 2016

  Polecam bardzo dobry kontakt profesjonalna obsługa

  Klient od 1 września 2020

  Jestem laikiem, sam nie poradziłbym sobie ze sprawą. Kancelaria pomogła. Polecam :)

  Klient od 21 maja 2020

  Szybko, sprawnie Pani mecenas Ewa Duralak zajęła się moja sprawa od początku do końca gdy miałam jakiekolwiek pytania szybko otrzymywałam odpowiedz. Sprawa oczywiście wygrana!

  Klient od 8 listopada 2020

  Kancelaria godna polecenia ! Minimum formalności, wszystko przejrzyste i klarowne, szybko wygrali sprawę ! Polecam !

  Klient od 4 sierpnia 2020

  Współpraca z kancelarią bardzo sprawna. kancelaria szybko sprawę wygrała i zdobyła klauzulę wykonalności. Pani Mecenas godna polecenia. Dziękujemy

  Klient od 13 sierpnia 2020

  DZIĘKUJĘ ZA SZYBKIE I SPRAWNE POPROWADZENIE MOJEJ SPRAWY SĄDOWEJ, UZYSKANIE POZYTYWNEGO DLA MNIE NAKAZU ZAPŁATY. KONTAKT Z KANCELARIĄ OCENIAM JAKO BARDZO DOBRY. POLECAM TĄ KANCELARIĘ.

  Klient od 31 sierpnia 2020

  Polecam usługi kancelarii. Zajęli się kompleksowo obsługą mojej firmy. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy.

  Klient od 17 czerwca 2020

  Polecam kancelarie Pani Ewy Duralak - szybko uzyskali nakaz zapłaty oraz wygrali sprawę. Kontakt z kancelarią bardzo dobry. Pani Mecenas na bieżąco informowała o postępach w sprawie. Dziekuje i polecam.

  Klient od 5 kwietnia 2020

  Polecam Kancelarie Radcy Prawnego i Mediatora Sądowego Ewy Duralak. Pani Mecenas pomogła mi rozwiązać bardzo skomplikowany problem prawny, poświęciła dużo czasu i uwagi by pomóc. Bardzo dziekuję za pracę całej kancelarii i polecam ją każdemu klientowi. Pozdrawiam.

  Klient od 28 maja 2020

  Polecam Kancelarię Mecenas Duralak, ponieważ sprawnie i szybko uzyskała wyrok, a jej kancelaria we współpracy z bardzo dobrym komornikiem szybko wyegzekwowała naszą należność.

  Klient od 24 kwietnia 2019

  Polecam kancelarie mediatora sadowego i radcy Ewy Duralak innym klientom. Pani Mecenas utrzymywala z nami staly kontakt,o wszystkim informowala, szybko uzyskala pozytywny wyrok i odzyskala nasze naleznosci nawet bez komornika. Dziekujemy! :)

  Klient od 17 marca 2020

  "Dziękuje Kancelarii za szybkie uzyskanie nakazu zapłaty. Współpracę z Kancelarią oceniam bardzo pozytywnie, Pani Mecenas jest zawsze dostępna i natychmiast odpowiada na pytania klientów. Dziękuję i polecam każdemu."

  Klient od 8 lipca 2020

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z kancelarią, poważnego traktowania i nie zwlekania z niczym :)

  Klient od 20 lutego 2020

  Polecam Kancelarie Radcy Prawnego i Mediatora Sadowego Ewy Duralak, ponieważ szybko i sprawnie odzyskała moje nalezności. Współpaca układa się wzorowo. Pani Mecenas włożyła wiele wysiłku w rozwiązanie mojego problemu prawnego. Kancelaria godna polecenia".

  Klient od 8 lipca 2020

  Wszystko ok.

  Klient od 16 maja 2019

  Bardzo dobry, miły kontakt. Pani Mecenas rzeczowa a przy okazji bardzo życiowa i sympatyczna.

  Klient od 13 maja 2020

  Polecam kancelarię radcy prawnego i mediatora sądowego Ewy Duralak. Szybko poprowadziła sprawę sądową na etapie elektronicznym-upominawczym i również szybko uzyskała prawomocność wyroku. Dłużnik uregulował należność w miesiąc od rozpoczęcia egzekucji ! Dziękujemy Kancelarii ! Jestem bardzo zadowolone ze współpracy z kancelarią

  Klient od 20 marca 2020

  Serdecznie dziękuję Kancelarii "DuraLex" oraz Pani Mecenas Ewie Duralak za błyskawiczne uzyskanie pozytywnego wyroku, wygranie trudnej sprawy. Pani Mecenas pilnuje by klientka była zadowolona, dogląda sprawy, sprawnie ją prowadzi, a przede wszystkim błyskawicznie wygrywa sprawę. Na pewno będę tą kancelarię polecać potrzebującym pomocy prawnika. Pozdrawiam serdecznie KK - Warszawa

  Klient od 15 marca 2019

  Ok

  Klient od 7 października 2016

  Pani mecenas kontaktowała się w razie potrzeby i szybko reagowała.

  Klient od 25 września 2018

  Współpracę oceniam bardzo dobrze . Zawsze uzyskałam wyczerpująca odpowiedz na nurtujące mnie pytania . Większość formalności została załatwiona za mnie . W moim przypadku wygrałam sprawę więc mogę być zadowolona . Polecam i życzę samych wygranych spraw

  Klient od 7 lutego 2017

  Bardzo dobry kontalt z pracownikami kancelari. Szybkie odpowiedzi na zadane pytania.

  Klient od 15 października 2016

  Bardzo dobry kontakt! Fachowa wiedza i doświadczenie prawnika. Polecam!

  Klient od 1 grudnia 2016

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Profesjonalizm. Dużo cierpliwości w wyjaśnianiu i tłumaczeniu. Chęć pomocy. Świetny kontakt. Szybkie odpowiedzi na maile i telefony. Zdecydowanie polecam tę kancelarię :)

  Klient od 23 października 2016

  Super poprowadzona sprawa, rzetelnie i z pełnym profesjonalizmem. Polecam!!!!

  Klient od 6 maja 2016

  Troszkę to trwało, ale jestem bardzo zadowolony.

  Klient od 9 września 2016

  Polecam!

  Klient od 24 stycznia 2017

  Polecam, rzetelna firma, profesjonalna obsługa. Dziękuję za spokój, wiedzę i prowadzenie mojej sprawy. Danuta Lis

  Klient od 5 grudnia 2016

  Sprawa poprowadzono wzorowo. Polecam!!!!

  Klient od 6 maja 2016

  Moja sprawa została załatwiona bardzo sprawnie.

  Klient od 20 lipca 2016

  Wspaniały kontakt, niesamowite kompetencje, potężna wiedza oraz olbrzymie poczucie humoru :).

  Klient od 31 stycznia 2017

  Świetna współpraca! Polecam jak najbardziej, bardzo dobra kancelaria.

  Klient od 6 maja 2016

  Bardzo profesjonalne i pomocne podejście, rewelacyjny kontakt. Polecam serdecznie!

  Klient od 25 października 2016

  Pełen profesjonalizm

  Klient od 9 września 2016

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam wszystkim sprawną i rzetelną obsługę ze strony Kancelarii. Zofia Góralczyk

  Klient od 13 września 2016

  Polecam współprace z tą kancelarią. Na bieżąco byłem informowany o postępach w sprawie oraz wszystkich niezbędnych dokumentach które musiałem ewentualnie uzupełnić. Szybko i solidnie poprowadzone sprawy. Polecam!!

  Klient od 6 maja 2016

  Świetna współpraca, pani Ewa zawsze doradzi i nie pozostawia żadnego pytania bez odpowiedzi i oczywiście jest skuteczna . Polecam!!!!!

  Klient od 6 maja 2016

  Rewelacja. Świetny kontakt i pomoc w każdej chwili trwania postępowania. POLECAM

  Klient od 4 października 2016

  Z czystym sumieniem polecam usługi kancelarii. Super kontakt, szybkie odpowiedzi na pytania, pełne zaangażowanie, kompetencja i cierpliwość to tylko kilka epitetów, które przychodzą mi do głowy. Bezwzględnie za współpracą z kancelarią przemawia profesjonalizm w podejściu do klienta i posiadane kompetencje. POLECAM

  Klient od 15 maja 2016

Masz pytania? Zadzwoń!