Agnieszka Gajos Radca prawny

 • Ocena: (5, na podstawie 8 opinii)

  e-mail: kancelaria-tychy@wp.pl
  tel.: 502 577 702

  OKRĘGOWA IZBA RADCÓW PRAWNYCH w Katowicach
  Nr wpisu: KT-2194

  Miejscowość: Tychy

  Numer konta: 14 1050 1399 1000 0022 3732 3262

 • O mnie

  Ukończyłam studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Odbyłam aplikację radcowską w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach. Jestem radcą prawnym wpisanym na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach od roku 2003. Mam dwunastoletnie  doświadczenie w zakresie sądowej windykacji należności. Obecnie jestem wspólnikiem Kancelarii Radców Prawnych Agnieszka Gajos Ewa Radek  s. c. z siedzibą w Tychach. Nasza Kancelaria specjalizuje się w świadczeniu pomocy prawnej  w zakresie sądowej windykacji należności, zarówno w elektronicznym postępowaniu upominawczym jak i zwykłym postępowaniu sądowym. Pomoc prawna jest świadczona przez naszą Kancelarię zarówno na  rzecz osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej jak i  przedsiębiorstw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wspólników  Kancelarii nasi Klienci mogą liczyć  na najwyższy standard świadczonych usług, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej prowadzonej przez nas sprawy.

 • Opinie klientów

  Z pewnymi wątpliwościami zdecydowałem się złożyć pozew internetowy. Obawiałem się kosztów i nieskuteczności postępowania upominawczego bądź komorniczego. Na szczęście moje obawy nie potwierdziły się. Współpraca z kancelarią adwokacką przebiegała sprawnie i bez żadnych niedomówień. Postępowanie upominawcze (pozew, nakaz, klauzula) przeprowadzone profesjonalnie i w terminach na jakich pozwolił Sąd. Od momentu uprawomocnienia się nakazu, sprawa została niezwłocznie przekazana do komornika, a komornik w ciągu miesiąca!!! dokonał skutecznej egzekucji. Polecam wszystkim. Marek Twardowski

  Klient od 9 marca 2015

  Profesjonalizm.

  Klient od 23 czerwca 2017

  Polecam

  Klient od 3 lutego 2017

  Pełen profesjonalizm, kompetentni pracownicy, wzorowy kontakt z kancelarią, szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Oceniam na 5+ i polecam.

  Klient od 15 maja 2016

  Mam dobre zdanie na temat współpracy.

  Klient od 8 września 2016

  Współpraca przebiega bardzo dobrze.

  Klient od 16 listopada 2015

  Niezwykle profesjonalna, sprawna i komunikatywna kancelaria, a co najważniejsze BARDZO SKUTECZNA. POLECAM

  Klient od 27 października 2015

  Bardzo dobry kontakt, Pani Agnieszka zawsze mnie o wszystkim informuje. :)

  Klient od 29 sierpnia 2015